XI. Rally Borek Čistá  2018

Závod je vypsán pro modely elektro 1:10 rally

CZECH RALLY CHAMPIONSHIP 2018

_________________________________________________________________________________________________________________

termín :  21. dubna 2018

pořadatel :RC  Club Čistá + Bobik Team RCČ

ředitel závodu : František Doležal

místo konání : Čistá   GPS: 50°28´29.884"N, 14°50´40.177"E

příjezdová mapa : Čistá

povrch tratě : šotolina

počet RZ : 8 - 10

el.přípojka : ano

Tlakový vzduch: ?

Příjem přihlášek : od 9.4. - 19.4.2016 do 12:00hod.  Přihlášky: zde

startovné : registrovaní superjunioři + junioři do 15 let 50,- Kč(neregistrovaní 100,-); Junioři 100,-(neregistrovaní 150) registrovaní 150,- Kč (neregistrovaní 200,-Kč)

INFORMACE:   

Okamžitý zákaz testování na tratích RZ, z důvodů ničení povrchů! Platí od 12.4. 2018 24°°. Porušení tohoto zákazu je přidělení VP v RZ1.

Občerstvení: Občerstvení "Na hřišti" bude otevřeno.

Venkovní servisní zóna.

 

Rozvrh závodního dne

        XI. Rally Borek Čistá 2018
          21.4.2018 - Čistá -  (Areál BOREK GPS: 50°28'32.225"N, 14°50'34.208"E)

   Sobota:                                                počet RZ 8 - 10 šotolina

ZR Začátek RALLY 7:55
PZ Prezentace START 8:00
SK Shakedown START 8:00
PK Prezentace KONEC 8:25
SK Shakedown KONEC 8:30
UP Parc férme START 8:40
UP Parc férme KONEC 8:45
RZF  Rozprava, Zahájení, Foto 8:50
SR  Start 1. jezdce 9:00
KR  Konec RALLY 17:00

RZ

 Jméno RZ

   start      1. vozu nejrychlejší čas        povrch

vítěz

RZ 1 BOREK I. 9:00 2:52,079 šotolina     XY
S1

Servis A.

       
P

Přeskupení

       
RZ 2 BOREK LONG I. 9:45 2:51,151 šotolina     XY
S2

Servis B.

       
RZ 3 TÝNEC I. 10:20 2:59,912 šotolina     XY
S3

Servis C.

       
RZ 4 TÝNEC LONG I. 10:55 3:51,511 šotolina     XY
S4

Servis D.

       
RZ 5 TOTAL I. 11:30 7:06,886 šotolina    XY
S5

Servis E.

       
RZ 6 TOTAL II. 12:05 7:14,744 šotolina     XY
S6

Servis F. pauza oběd

       
RZ 7 PACHRB I. 13:05 3:59,130 šotolina      XY
S7

Servis G.

       
RZ 8 PACHRB II. 13:40 3:22,545 šotolina      XY
S8

Servis H.

       
RZ 9 TOTAL III. 14:15 4:44,709 šotolina      XY
S9

Servis I.

       
RZ 10 BOREK II. 14:50 4:46,140 šotolina      XY
P1

Parc Fermé.

       
UP - první vůz-ihned po dojetí RZ 14:5? 43:49,105 čas vitěze Marek STŘIHAVKA
XI. Rally Borek Čistá 2018         konec soutěže 15:55 16:30 vyhlášení    

 

Časový harmonogram a délka servisů se mohou ještě měnit. Sledujte aktuální info před startem.

 Předpokládaná startovní listina:
Přihlášeno 42 jezdců
Počet přihlášených jezdců: 34

počet s.číslo Příjmení Jméno Tým Karoserie Podvozek frek. kategorie pozn.

1.

25. Střihavka Marek TRIANGEL Team - EXtreme RC Škoda Fabia R5 X-ray XB4 MV WiFi S pizz/1xHer.
2. 1. Procházka Tomáš RC Club Čistá Škoda Fabia R5 X-Ray T3 S18 WiFi S 1xSM
3. 2. Knespl Martin EXRC Triangel Team Škoda Fabia R5 XB4 Ray MK17 WiFi S 1xSM
4. 7. Musal Petr BobikTeam RCČ VW Polo R WRC X-Ray PMT2 018 WiFi V Krkov/sal.
5. 3. Doležal František RC Club Čistá Škoda Fabia R5 X-Ray XB4 MVFD WiFi V 2xHer.
6. 6. Šulc Radek TRIANGEL Team - EXtreme RC Škoda Fabia R5 X-ray XB4 MV EXRC WiFi S KS
7. 5. Mlejnek Štěpán VEMENOS Team "B" Subaru Impreza WRC 08 Durango team WiFi S 2x Krkov/sal.S
8. 20. Hauer Petr BobikTeam RCČ VW Polo R WRC Tamiya Ta - 02 WiFi S  
9. 10. Zdobinský David VEMENOS Team "A" VW Polo R WRC 15 X-Ray T2 009 evo18 WiFi S  
10. 9. Kraj Martin VEMENOS Team "A" VW Polo R WRC 15 X-Ray T3 12 WiFi S Krkov/sal.S
11. 16. Kuník Stanislav Autovrakoviště Hejtmánka MB Škoda Fabia WRC Tamiya XV-01 WiFi V/Pi 1xSMS
12. 69. Šuška Martin ALLROAD RC MB "B" Team Subaru Impreza WRC 97 Tamiya XV-01 WiFi S/Pi 2xSM
13. 15. Elstner Marek ALLROAD RC MB "A" Team Subaru Impreza WRC 97 X-Ray T3 WiFi J 1x KS
14. 8. Svoboda Jakub TRIANGEL Team - EXtreme RC Škoda Fabia R5 Rebel Chassis T3 WiFi J 2xSM
15. 11. Kupilík Libor K2 Rally Team VW Polo R WRC Tamiya TB - 03 WiFi S 1xG, 1xSM
16. 12. Kupilík Matěj K2 Rally Team VW Polo R WRC Tamiya DF-03Ra WiFi J Krkov/sal.
17. 54. Knespl Stanislav Patriot Team Škoda 130RS Tamiya XV-01 WiFi V/Pi 1xKrk./1xHer.
18. 14. Zedníček Karel ZNOJMIA Team Wartgurg 353 Rally Tamiya XV-01 WiFi V/Pi  
19. 19. Orolín Lukáš ALLROAD RC MB "A" Team Subaru Impreza WRC 97 X-Ray T3 WiFi SJ/Pi 1xSM
20. 23. Procházka Rosťa Soukromník Fiat 131 Abarth Tamiya Ta - 02 S18 WiFi V/Pi 1xSMS
21. 18. Pleštil Vratislav ALLROAD RC MB "B" Team Subaru Impreza WRC 97 Tamiya XV-01 WiFi S/Pi  
22. 41. Mráz Tomáš Subaru Enduro team Subaru Impreza WRC Tamiya Ta - 02 WiFi S 1xSM
23. 21. Orolín Jan ALLROAD RC MB "B" Team Subaru Impreza WRC 97 X-Ray T3 WiFi S/Pi 1x
24. 34. Kysela Vojtěch REBEL Racing junior Ford Fiesta RS WRC X-Ray T2 WiFi SJ  
25. 37. Pokorný Tomáš RC tým Ďáblíci Subaru Impreza WRC Tamiya XV-01 WiFi SJ 1x KS
26. 35. Kysela David REBEL Racing junior Ford Fiesta RS WRC Tamiya Ta - 02 WiFi SJ  
27. 31. Konečný Petr jr. KONDA Team Subaru Impreza WRC 05 X-Ray T? WiFi J 1xG, 1xSM
28. 27. Hanvald Štěpán RC Club Čistá Ford Fiesta RS WRC X-Ray FDT3 S16 WiFi SJ  
29. 36. Pokorný Petr RC tým Ďáblíci Subaru Impreza WRC Tamiya XV-01 WiFi V  
30. 38. Pokorný Marek RC tým Ďáblíci Subaru Impreza WRC Tamiya XV-01 WiFi J 3xklobása
31. 32. Konečný Jakub KONDA Team Subaru Impreza WRC 05 Basher WiFi SJ 1xKuř. steak
32. 40. Najman Jan Autovrakoviště Hejtmánka MB Škoda Fabia S2000 Tamiya XV-01 WiFi J  
33. 43. Zdražil Jakub Yakabo Citroen Xsara WRC X-Ray T2 007 WiFi SJ 3x SM
34. 42. Krištof Daniel Subaru Enduro team Subaru Impreza WRC Tamiya TT-01 WiFi S 3x KS
35.                  
36.                  
37.                  
38.                  
39.                  

 

Barva - licencovaný jezdec.
Barva - přihlášený a přijatý jezdec do závodu.
Barva - omluvený jezdec ze závodu.

Barva - nelicencovaný jezdec.
Barva - jezdec mimo kapacitu startovního pole(náhradník).