RC Rally Autoservis PAS ukončila první polovinu sezony. !!!! 27.6. Up-date do galerie přidáno video!!!

Autor: Frantin Doležal <(at)>, Téma: Informace CRC, Vydáno dne: 20. 06. 2013

  Na jezdce čekal již známý, "profláklý", rc prostor, na který se určitě drtivá většina těšila .....


  

   a příprava tratí zajišťoval velezkušený tým - PRO Racing Liberec - pod taktovkou Petra Hauera, Ondry Pavliše a jejich věrných pomocníků. Opět připravili lesní remízek a okolní cesty na jedničku s hvězdičkou! Dokázali přidat nové úseky a jak během závodu říkali,....jejich nápady a fantazie zdaleka nekončí.
   Do závodu odstartovalo 27 z 31 přihlášených jezdců. Bohužel, chlapci z FOREVER RC Rally Teamu se omluvil pro selhání techniky při testu těsně před soutěží, Sváťovi "odešla" noha a Zajačik.....se někde ztratil! Příjemným překvapením byl start Marka Střihavky a Davida Čecha, kteří určitě mají na to, aby promluvili do absolutního pořadí závodu.
  Nejlépe začal Frantin, který se ujal vedení po RZ1, během závodu byl vystřídán Markem, ale nakonec se z vítězství radoval Peťák! Jak se závod dramaticky vyvíjel se dozvíte prostudováním výsledků v odkazech vlevo.
  Vítězem se s těsným rozdílem stal Peťák, před Frantinem a Márou. Kategorii týmů vyhrál RC SVIJANY 11°RT(Peťák, Doktor a Míra Pek) před RC Club Čistá (Mack, Frantin a Dejv) a BOBIK teamem RcCČ (Petrs a Filda). Doufáme, že do dalšího závodu, kterým bude III. RC Rally OC Kvartet 6. července přidáme článek, který se bude věnován první polovině sezóny.

   Ještě jednou děkujem moc a moc pořadatelů za technicko-rychlé tratě a všem účastníkům zájezdu...tedy závodu za předvedené výkony a těšíme se na vás v příštím závodu!
   Za CRC Frantin