III. RC AUTUMN Rally ukončila sezónu 2013 + fotky ze slavnostního vyhlášení.

Autor: Frantin Doležal <(at)>, Téma: Informace CRC, Vydáno dne: 01. 11. 2013

   Nejprve než napíši pár řádků k tomuto poslednímu závodu musíme poděkovat všem jezdcům, týmům i ostatním členům realizačních týmů, kteří se letošního ročníku zůčastnili. Velmi nás potěšil váš zájem o tuto závěrečnou rally, tím jste vytvořili nádhernou a důstojnou tečku za sezónou 2013! Letošní, .....

    …již třetí ročník, se odehrál v nové lokalitě – sportovního areálu 5. Základní školy v Mladé Boleslavi.
   Na start závodu se nakonec z 41 přihlášených postavilo 35 jezdců. Víme, že napoprvé se nepodaří plně využít možnosti nového místa, ale i tak jsme během závodu mockrát slyšeli či viděli spokojenost jezdců a jejich skwjelých výkonů.
   Před tímto závodem bylo převážně rozhodnuto nejenom o vítězích v jednotlivých kategoriích, ale také kdo získá absolutní titul v jednotlivcích. ...kdo, ale získá další místa v pořadí bylo stále hádankou. V kategorii týmů měl největší šanci vyhrát RC Club Čistá, ale podle některých překvapivých výsledků v letošním ročníku mohl vyhrát ze čtveřice prvních týmů v tabulce – kterýkoliv.
   Předpověď počasí, byla na toto podzimní období velmi příznivá, ale předpovídané slunečné počasí se dostavilo až v odpoledních hodinách a dalo rychle zapomenout na mlhavé, lehce nevlídné dopoledne. Bohužel nás potrápila při druhém přeskupení časomíra, která zapříčinila časovou ztrátu a vzhledem k celkovému vyhlášení této sezóny byl závod zkrácen o jednu RZ - na konečných devět.
   Jak se závod vyvíjel se dozvíte z výsledků, které naleznete vlevo v odkazech a možná, že některé výsledky ovlivnila taktika týmů, což je běžné i v závodech „velkých kluků“ ve WRC.

   Fotky ze slavnostního vyhlášení naleznete v galerii, které pro nás nafotila Michaela Došková-Hašková, děkujeme!!!
   Nakonec ještě jednou velké poděkování všem zúčastněním!

  Za CRC Frantin