Termínový kalendář závodů 2015.

Autor: Frantin Doležal <(at)>, Téma: Informace CRC, Vydáno dne: 19. 11. 2014

koťátko   Určitě jste objevili, že v odkazech vlevo „Kalendáře“ byl uveřejněn rozvrh závodů na rok 2015.……

  ...i příští rok je naplánováno devět závodů a jejich časový rozpis kopíruje ten letošní (samozřejmě počítejte s jednodenním posunem). Nyní pár vět k několika změnám příštího ročníku.
   Bohužel musíme oznámit, že pořadatel velmi oblíbeného závodu Autoservis PAS oznámil, že z důvodů pracovní zaneprázdnosti i změně nastavení protokolů nebude možnost tuto armádní lokalitu využít. Držíme palce v pozitivní změnu a mohli se na zdejší oblíbené tratě po roční přestávce vrátit. Ještě jednou děkujeme za předešlé tři ročníky tohoto závodu! Doufáme, že plnohodnotnou náhradou bude nová lokalita, která disponuje několika druhy povrchů (asfalt, beton, úmělá tráva, šotolina, technická zařízení pro skateboard), kterou bude RC Rally ZŠ Petrovice v Praze. Někteří jezdci již znají z MČR nebo SAFARI Cupu.
   Pokusíme se obnovit i připomenout kouzlo dvoudenních závodů (pro zajímavost – poslední se konal při V. RC Rally Jizera 2008), kde si jezdci budou moci vyzkoušet jízdu se svým speciálem v nočních rychlostních zkouškách při XII. Ročníku RC Rally Jizera. První den budu pouze šotolinový a proběhne na známých tratích polygonu. Druhý den bude více asfaltový s centrem v blízkém okolí “Občerstvení na hřišti“.
  Poslední závod bude III. RC AUTUMN Rally v Čisté a tratě budou vyznačeny v blízkém okolí KD, takže můžete očekávat mix povrchů – šotolina, štěrk, tráva, afalt, beton, zámková dlažba apod.
  Doufáme, že se Vám bude příští závodní sezóna líbit a pomůže Vám se opět zdokonalit a vylepšit svá dosavadní umístění. Držíme palce!!!

  21. březen – IX. RC Rally Borek Čistá –potvrzeno
  11. duben – IV. RC SPRING Rally Březno – Rada městyse schválila dne 12.11.2014 usnesením č. RM/19/214
  2. květen - RC Rally ZŠ Petrovice - PRAHA – potvrzeno
  30. květen – II. RC Rally Kilimanjaro – Dvůr Králové n/L – potvrzeno
  13. a 14. červen (sobota - neděle) – XII. RC Rally Jizera - Čistá - potvrzeno
  12. červenec – V. RC Rally OC Kvartet – Kosmonosy - potvrzeno
  23. srpen – II. RC Rally ZŠ Smržovka – potvrzeno
  19. září – III. RC Rally SANDPIT Ujkovice – potvrzeno
  24. říjen – III. RC AUTUMN Rally – Čistá - potvrzeno

   Těšíme se na vaši účast!

   Za realizační team CRC Frantin