Výsledky - VI. RC Rally KILIMANJARO.

Autor: František Doležal <(at)>, Téma: Informace CRC, Vydáno dne: 31. 08. 2019

koťátko

  Výsledky html zde a výsledky v PDF zde. ...

...Více o harmonogramu závodu naleznete zde.

   Děkujeme všem jezdcům, kteří se zúčastnili předposledního - 7. závodu 15. sezóny CRC a blahopřejeme jim za předvedené výkony..za pekelného afrického vedra na úpatí hory Kilimanjara!!!
 Celý závod byl velice vyrovnaný, o čem svědčí to, že po úvodních třech eRZtách, byl v čele závodu jiný jezdec. Nejlépe vstoupil do závodu Filda, který vyhrál RZ1, po RZ2 -Petrs a po RZ3 se probojoval do čela závodu "Prochy". Svoji těsnou vítěznou pozici "bezpečně" hájil do RZ7, kdy se do čela probojoval Filda s náskokem 0,001vt!! Další zbylé eRZty si vzájemně měnili pozice a nakonec se radoval Filda z vítězství s náskokem - 1,136 vt!!! Bronz vybojoval Petrs. Kategorii týmů vyhrál BOBIK Team RCČ před RC Clubem Čistá a třetí v závodě dojel RC KOBRA Team. ...a ještě jednou všem gratulujeme k úspěšnému ukončení závodu a nejvíce musíme poděkovat DVB teamu (Vlastik a Patrik B.) za přípravu tratí..ĎEKUJEME!!!.
  V odkazech vlevo naleznete celkové výsledky i průběžné pořadí týmů, jednotlivců a jednotlivých kategorií po tomto druhém závodě.

  Za CRC Frantin