Hlavní menu
Vyhledávání

Vyhledat text

Informace
CRC 2009
ISSN: number
Copyright Vláďa Krejčík, 2009 - 2013
Informace CRC

Registrace do šampionátu CZRC 2010

Postup pro registraci do šampionátu.

Přihlášení do šampionátu
V rámci nového webu byla zprovozněna „automatická“ registrace. Vše funguje tak, že každý jezdec přihlašující se !!! Poprvé !!! v ročníku do šampionátu/závodu založí svůj „profil“ > v menu Personalizace, nebo na hlavní stránce a vyčká na aktivaci účtu.
Nebo potřebné údaje (login; Jméno Příjmení; rok narození; e-mail; telefon; tým; podvozek; karoserie) zašle na e-mail CzechRallyChampionship@seznam.cz (PŘEDMĚT: REGISTRACE) a vyčká na aktivaci účtu, která mu bude oznámena na zadaný e-mail.

Aktivace je prováděna ručně po kontrole pořadatelem šampionátu. ! vícenásobnou registrací komplikujete práci pořadatelům, vyčkejte prosím na aktivaci účtu !

V případě registrace „za pět dvanáct“ použijte e-mail a připojte text s vaším požadavkem na registraci apod.

Přihlášení k účtu (po aktivaci):
V levé části obrazovky zadejte „Uživatelské jméno“ a „heslo“. Nyní byste měli být přihlášeni. Po přechodu do Personalizace se v hlavní části obrazovky zobrazí vaše údaje, které je možno upravovat. V této části se nyní můžete registrovat na závody i do šampionátu.

Přihlášení do šampionátu je možné do 31.01.2010 do 12:00 a to výše zmíněným způsobem.

Při registraci do šampionátu se platí registrační poplatek 200Kč za jezdce i za tým jako celek a to při platbě na účet do 5.2.2010. Číslo účtu: 0518729103 / 0800 (Česká Spořitelna). Jezdec tímto stvrzuje, že souhlasí s pravidly šampionátu.
Vybrané peníze spravuje Vladimír Krejčík. Tyto finance budou použity na vylepšení technického zázemí a na ocenění v závodech i za celkové umístění v týmech a jezdcích.
V případě platby registrace na prvním závodě bude cena registrace 300Kč za jezdce i tým.

Jezdci a týmy přihlášení do šampionátu bojují o celkové vítězství v hodnocení jednotlivců a týmů.

Registrace do závodů
Přihlášení do závodu se provádí pomocí zaškrtnutí příslušného pole v profilu jezdce po přihlášení na webu www.rcrc.wz.cz. Po zpracování dat je závodník přiřazen do tabulky „Přehled přihlášených do závodu“ (v případě správné funkce téměř okamžitě). Přihlášení na jednotlivé závodu je možné jen do data zveřejněného v kalendáři. Termín může být prodloužen na požádání pořadatele. Doporučuji přihlašovat se na konkrétní závod maximálně měsíc dopředu!

Do každého podniku se může přihlásit závodník, který není přihlášený do šampionátu závodník, platí startovné + poplatek 50Kč za závod. Pořadatel má právo takového jezdce odmítnout v případě přeplnění startovního pole. Všichni jezdci, kteří se přihlašují do jednotlivých závodů vyplňují registrační údaje co možná nejúplněji ! Do registračního formuláře se vyplňují frekvence, nikoliv kanály! Postup při vyplňování je následující : vyplní se jméno, příjmení, karosérie, podvozek, následně se vybere pásmo a poté se vyplní první popřípadě druhá frekvence. Přihlášky se posílají do uzávěrky, která je včas zveřejněna v propozicích.
Po uzávěrce už nebude možnost se přihlásit!

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
| Autor: Vláďa Krejčík | Vydáno dne 03. 01. 2010 | 1192 přečtení | Počet komentářů: 237 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server