Hlavní menu
Vyhledávání

Vyhledat text

Informace
CRC 2009
ISSN: number
Copyright Vláďa Krejčík, 2009 - 2013
Informace CRC

Budoucnost CZRC2011 / kalendář do 14 dnů

Děkujeme všem registrovaným za zájem o účast v tomto ročníku Czech Rally Championship. I přes skepsi v účasti řady jezdců, která se projevila v počtu registrovaných do tohoto ročníku jsme se s Frantinem rozhodli odložit finální rozhodnutí o budoucnosti šampionátu na první závod.

Rozumějte pořádání závodů a organizace šampionátu nám zabere určitý čas a pokud se startovné a zážitek ze závodu alespoň nepřiblíží vloženému úsilí tak nemá cenu v tom pokračovat. Jediné co mě opravdu mrzí je rozdíl mezi anketou o účasti a skutečností. Hrozně by mě zajímalo co někoho vede k tomu aby manipuloval s anketou o účasti v šampionátu a přidával tam nesmyslné hlasy. Ale to už je jiná. Teď k tomu jak to vlastně všechno proběhne. Až bude znám kalendář okolních šampionátů (do 14 dnů) tak zveřejníme ten náš aby se mohl zúčastnit každý kdo bude chtít. A na prvním závodě se rozhodneme zda se ostatní závody pojedou a případně za jakých podmínek.

| Autor: Vláďa Krejčík | Vydáno dne 22. 01. 2011 | 1149 přečtení | Počet komentářů: 454 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server