Hlavní menu
Vyhledávání

Vyhledat text

Informace
CRC 2009
ISSN: number
Copyright Vláďa Krejčík, 2009 - 2013
Informace CRC

III. RC AUTUMN Rally ukončila sezónu 2013 + fotky ze slavnostního vyhlášení.

   Nejprve než napíši pár řádků k tomuto poslednímu závodu musíme poděkovat všem jezdcům, týmům i ostatním členům realizačních týmů, kteří se letošního ročníku zůčastnili. Velmi nás potěšil váš zájem o tuto závěrečnou rally, tím jste vytvořili nádhernou a důstojnou tečku za sezónou 2013! Letošní, .....

    …již třetí ročník, se odehrál v nové lokalitě – sportovního areálu 5. Základní školy v Mladé Boleslavi.
   Na start závodu se nakonec z 41 přihlášených postavilo 35 jezdců. Víme, že napoprvé se nepodaří plně využít možnosti nového místa, ale i tak jsme během závodu mockrát slyšeli či viděli spokojenost jezdců a jejich skwjelých výkonů.
   Před tímto závodem bylo převážně rozhodnuto nejenom o vítězích v jednotlivých kategoriích, ale také kdo získá absolutní titul v jednotlivcích. ...kdo, ale získá další místa v pořadí bylo stále hádankou. V kategorii týmů měl největší šanci vyhrát RC Club Čistá, ale podle některých překvapivých výsledků v letošním ročníku mohl vyhrát ze čtveřice prvních týmů v tabulce – kterýkoliv.
   Předpověď počasí, byla na toto podzimní období velmi příznivá, ale předpovídané slunečné počasí se dostavilo až v odpoledních hodinách a dalo rychle zapomenout na mlhavé, lehce nevlídné dopoledne. Bohužel nás potrápila při druhém přeskupení časomíra, která zapříčinila časovou ztrátu a vzhledem k celkovému vyhlášení této sezóny byl závod zkrácen o jednu RZ - na konečných devět.
   Jak se závod vyvíjel se dozvíte z výsledků, které naleznete vlevo v odkazech a možná, že některé výsledky ovlivnila taktika týmů, což je běžné i v závodech „velkých kluků“ ve WRC.

   Fotky ze slavnostního vyhlášení naleznete v galerii, které pro nás nafotila Michaela Došková-Hašková, děkujeme!!!
   Nakonec ještě jednou velké poděkování všem zúčastněním!

  Za CRC Frantin

| Autor: Frantin Doležal | Vydáno dne 01. 11. 2013 | 1526 přečtení | Počet komentářů: 5632 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server