Hlavní menu
Vyhledávání

Vyhledat text

Informace
CRC 2009
ISSN: number
Copyright Vláďa Krejčík, 2009 - 2013
Informace CRC

IV. SPRING RC Rally Březno – vydařená derniéra !!Update 17.4. - video v galerii!!

koťátko   Druhý závod je již minulostí, které doprovázelo povedené počasí, ale jednalo se bohužel o derniéru této lokality …a to všechny velice mrzelo! Tento závod (můžeme již bohužel použít - v květnu zde začíná výstavba tenisových kurtů) patřil mezi nejoblíbenější, což dokázal letošní rekordní počet odstartovaných do závodu – 52ks!

   K jezdcům CRC se tradičně připojili jezdci DVB teamu patřící mezi špičku týmů s přáteleného SAFARI Cupu (zde odjedeme čtvrtou soutěž sezóny Dveře Králové n/L.), ale i jezdce, kteří tuto derniéru využili k prvnímu startu byli z TRIVOXu rc rally teamu. Z důvodů nachlazení se omluvil „Vokoun“ alias Victor Trnka, takže jejich největším želízkem v ohni byl jezdec (určitě stejných kvalit) a zároveň manager Aleš Čejchan se svými ratolestmi, které určitě také promluví do žebříčku jednotlivých kategorií.
  RZ1 naznačila, že by se tentokrát nemuselo vše vyvíjet podle „zaběhlých kolejí“. Nejrychleji ji zvládl PROCHY před Alešem a Márou, kteří se srovnali do minimálního rozdílu 0,8 vteřiny! Také další minimální odstupy jednotlivých jezdců slibovaly velmi vyrovnané souboje. Zajímavostí závodu bylo, přestože tento závod patří mezi nejméně náročné, že jsme zaznamenali větších počet technických závad než je obvyklé, ale i „přírodních smolařských utrpení“ u jezdců bojujících o přední příčky.
  O čem se debetovalo již během závodu, bylo stanovení optimálního počtu startujících. Zde byli přijati všichni přihlášení (v pravidlech CRC je uveden optimální počet), ale to bylo z důvodu pořádání posledního ročníku této oblíbené soutěže a také předpoklad, že zdejší tratě tento nadpočet jezdců vydrží.
  Více o průběhu závodu se dozvíte prostudováním výsledků v odkazech na hlavní stránce webu CRC. Jenom stručně, absolutní pořadí jezdců:
     1. Marek Střihavka
     2. Martin Knespl
     3. Dejv Mishalko

   Kategorie týmů:
      1. RC Club Čistá
      2. TRIANGEL Team
      3. BOBIK Team

     Děkujeme všem zúčastněným za pohodovou závodní atmosféru a vítězům gratulujeme! Další soutěží bude RC Rally ZŠ Petrovice v Praze 2. května. Na jezdce budou čekat rychlostní úseky všech možných povrchů.
  Těšíme se na Vaši účast!

  Za CRC Frantin

| Autor: Frantin Doležal | Vydáno dne 17. 04. 2015 | 1104 přečtení | Počet komentářů: 43 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server