Hlavní menu
Vyhledávání

Vyhledat text

Informace
CRC 2009
ISSN: number
Copyright Vláďa Krejčík, 2009 - 2013
Informace CRC

IX. RC Rally Borek – zdařilý vstup do sezóny 2015 CRC! Video od RCČ v galerii!!

koťátko   Opět se opakujeme, ale i letošní sezónu “tradičně“ zahájil RC Rally Borek a vše dopadlo takřka na výbornou!

   ..přestože ranní teplota lehce atakovala bod mrazu, tak určitě nevzala startujícím jezdcům chuť pořádně si tento zahajovací závod užít! Na start se postavila rovná čtyřicítka jezdců a celkem se jich do sezóny zaregistrovalo 42, kteří budou závodit v pěti věkových kategorií a dvou technických. Nově přibyla kategorie Tamiya XV-01, kde je předepsán tento podvozek bez jakýchkoliv úprav na šasi včetně ramen i řízení. Jsou povoleny i tuningové díly, ale výhradně určené na tento podvozek.
   Nejlépe vstoupil do závodu Martin Knespl, který vyhrál úvodní dvě eRZety, které rozhodují o startovním pořadí po zbytek závodu. Nebudu se rozepisovat o průběhu závodu, ale z výsledků zjistíte, že letošní sezóna bude velmi vyrovnaná, jak v jednotlivcích, tak i v týmové soutěži. Opravdu se můžeme těšit na velmi vyrovnané boje na každé soutěži, v každé RZ i na každém metru rychlostní zkoušky!
   Nakonec se z vítězství radoval Mára S., který si vybudoval dostatečný náskok v řádu desítek vteřin, před smečkou stíhajících jezdců, ve které byly rozdíly vteřinové. Velmi dobrý výkon předvedl Ricardo Nitsche, který dokázal s Márou držet krok, ale technické VP z RZ1 ho připravilo o pozici na “bedně“!

   V odkazech vlevo naleznete nejenom výsledky ze závodu, ale i průběžného pořadí v jednotlivých kategorií včetně zajímavých fotografií v galerii. Dalším závodem bude IV. RC Rally SPRING v Březně, který patří mezi oblíbené závody, takže 11. března nashledanou…


   Za CRC Frantin

| Autor: Frantin Doležal | Vydáno dne 24. 03. 2015 | 1126 přečtení | Počet komentářů: 36 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server