Hlavní menu
Vyhledávání

Vyhledat text

Informace
CRC 2009
ISSN: number
Copyright Vláďa Krejčík, 2009 - 2013
Informace CRC

Kalendář závodů - 2014 – I. pracovní verze.

  Tento kalendář je prvním návrhem závodů na příští sezónu. Na jezdce bude opět čekat... .
  Up-date 4.1.2014....

  ...osm až devět soutěží a náš „ostrý“ kalendář bude potvrzen až po shodě se šampionáty SAFARI Cup a Rallytrophy, odkud je tvořena i naše základna jezdců někdy ke konci roku.
  U první soutěže je již zajištěno datum a tato brzká jarní soutěž se pojede opět v Čisté, ale vzhledem k letošním klimatickým podmínkám bude připraveno více variant a došlo by případně k přehození s některou následnou soutěží.
  Novinkou je zařazení (na přání jezdců, kteří zde startovali) zařazení rc areálu ve Dvoře Králové n/L., kde by se odjela jedna soutěž
  Na začátku a konci letních prázdnin šampionát zavítá do severní části Čech okolí Liberce. Zde by se měly konat dvě již tradiční a velmi oblíbené soutěže, pokud by se něco „zvrtlo“ byla by připravena náhrada od chlapců Rebel Racingu, kteří nabídli lokalitu ve Smržovce v areálu základní školy.
  Výraznou změnou bude “rošáda“ RC Rally SANDPIT a RC Rally 5.ZŠ z důvodů stavebních prací v areálu ZŠ a pořadatel SANDPITU slibuje i přesunutí tratí do dolní části pískoviny, která poskytuje rozhodně více místa a tím větší atraktivitu RZ – budeme držet palce!
  Sezónu zakončí XI. RC Rally Jizera, po které dojde k vyhlášení sezóny 2014 v několika set metrů vzdáleném kulturně-společenském domě v Čisté, kde jsou k dispozici odpovídající společenské místnosti …včetně teplé kuchyně.

   I. verze kalendáře 2014:

   22. březen – VIII. RC Rally Borek Čistá – potvrzeno
  bude změna na 12. z 19. Duben – III. RC SPRING Rally Březno – potvrzeno OÚ Březno zatím není
  ?. květen - II. RC Rally 5.ZŠ Mladá Boleslav – potvrzeno
  31. Květen – RC Rally ??? – Dvůr Králové n/L – potvrzeno
  ?. červen (neděle) – IV. RC Rally Kvartet - potvrzeno
  5. (6.) nebo 12.(13). Července – III. RC Rally Autoservis PAS – Liberec – nepotvrzeno
  23. (24.) nebo 30. (31.) srpen – RC Autocentrum FICS – Liberec – nepotvrzeno
  ?. září – II. RC Rally SANDPIT Ujkovice – nepotvrzeno
  ?. říjen – XI. RC Rally Jizera – potvrzeno

   Za realizační team CRC Frantin

| Autor: Frantin Doležal | Vydáno dne 07. 11. 2013 | 2495 přečtení | Počet komentářů: 1810 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server