Hlavní menu
Vyhledávání

Vyhledat text

Informace
CRC 2009
ISSN: number
Copyright Vláďa Krejčík, 2009 - 2013
Informace CRC

Nakonec několik statistických údajů sezóny 2014

koťátko     Na letošní rok bylo naplánováno 9 soutěží a každá z nich měla v harmonogramu 10 RZ, ...

     ... což se několikrát nepodařilo, jak z důvodu klimatických(noc) nebo technických (porucha časomíry), ale jednou jsme dokázali odjet i více - 12 RZ (OC Kvartet). Celkem se tedy odjelo z plánovaných 90 RZ velmi slušný počet – 86!
Nejkratší RZ-tou byla RZ2 - Sprinterská II. (RC Rally 5.ZŠ) v Mladé Boleslavi - časem: 1 minuta 42,396 vteřiny, kterou vyhrál Frantin Doležal.
Naopak nejdelší byla RZ6 Jizerní II. ( XI. ročníku RC Rally Jizera) v Čisté - časem: 8 minut 02,572 vteřiny a vítězem byl "Prochy" alias Tomáš Procházka.

Celkový čas celkového vítěze CRC Frantina Doležala .... 4 hod. 58 min. 24,289 vt.(započítaných 8 závodů).
Celkový nejrychlejší čas ( součet časů vítězů jednotlivých závodů) .... 5 hod. 38 min. 9,280 vt.
Průměrný čas na závod .... 37 min. 56,422 vt.

   Zde přikládáme přehled jezdců, kteří nějakou rz vyhráli:

Frantin Doležal – 24
Marek Střihavka – 17
Jan Heřmánek – 14
Martin Knespl – 12
Dejv Mishalko – 5
Petrs Musal – 4
Filip Musal – 3
Tomáš Procházka – 3
Libor Kupilík – 2
Richard Nitsche - 1
Pavel Košíček – 1

   Celkem do soutěží odstartovalo 78 jezdců a průměr na závod činil téměř 33 jezdců, což považujeme za velmi přijatelný počet.

   Nyní již k výsledkům:

   Věkové kategorie:

   Kategorie Superjunior: (celkem soutěžilo 12 jezdců)

1. Matěj Kupilík – K2 Rally team (80 b.)
2. Kubík Svoboda - H-Motorsport (36 b.)
3. Lukáš Orolín - ALLROAD RC MB team (27 b.)
4. Lukáš Desenský - soukromník (9 b.)
5. Patrik Brentner – DVB team (8 b.)

   Kategorie Junior: (celkem soutěžilo 12 jezdců)

1. Tomáš Procházka – TamiyaRallySport (70 b.)
2. David Zdobinský - EREBOS Team (63 b.)
3. Radek Novosád – TamiyaRallySport (56 b.)
4. Martin Kraj - EREBOS Team (39 b.)
5. Dominika Zedníčková - Stratos Team 1979 (28 b.)

   Kategorie Senior: (celkem soutěžilo 11 jezdců)

1. Libor Kupilík – K2 Rally team (61 b.)
2. Petr Musal – BOBIK team RCČ (60 b.)
3. Jakub Hoffmann – TamiyaRallySport (48 b.)
4. David Mišalko – RC Club Čistá (41 b.)
5. Pavel Košíček – RC Club Čistá (22 b.)

   Kategorie Matador: (celkem soutěžilo 26 jezdců)

1. Martin Knespl - TRIANGEL team (max. 84 b.)
2. Richard Nitsche - soukromník (41 b.)
3. Radek Šulc - TRIANGEL team (34 b.)
4. Josef Vacek – Lančia Martini Team (32 b.)
> 5. Petr Hauer – PRO Rebel team Liberec (31 b.)

   Kategorie Veterán: (celkem soutěžilo 15 jezdců)

1. Frantin Doležal – RC Club Čistá (86 b.)
1. Petr Musal – BOBIK team RCČ (72 b.)
3. Standa Kuník – Autovrakoviště Hejtmánka (43 b.)
4. Mirek Svoboda – H-Motorsport (21 b.)
5. Svatpluk Vilhelm – NIVA Club Česká Lípa (20 b.)

   Technické kategorie:

   Kategorie Classic BEST: (celkem soutěžilo 13 jezdců)

1. Pepa Vacek – Lančia Martini Team (79 b.)
2. Standa Kuník – Autovrakoviště Hejtmánka (38 b.)
3. Karel Zedníček - Stratos Team 1979 (27 b.)
4. Mirek Svoboda – H-Motorsport (19 b.)
5. Kubík Svoboda - H-Motorsport (18 b.)
Někteří jezdci s vyšším bodovým ziskem nesplnili povinnost min. počtu startů více jak 50% - to je více jak 5 závodů.

   Volné kategorie:

   Kategorie Tamyia Cup MB: (celkem soutěžilo 6 jezdců)

1. Jiří Beneš – soukromník (61 b.)
2. Michal Ráček – soukromník (38 b.)
3. Lukáš Orolín – ALLROAD RC MB team (28 b.)
4. Jan Klinger - Autovrakoviště Hejtmánka (28 b.)
5. Daniel Ráček – soukromník (11 b.)

   Kategorie Žena a dívek: (celkem soutěžilo 3 jezdkyně)

1. Dominika Zedníčková - Stratos Team 1979 (28 b.) (76 b.)
2. Marťa Korhelová – soukromník (20 b.)
3. Eliška Hrbková – Lančia Martini Team (10 b.)

   Kategorie Týmů: (celkem soutěžilo 14 registrovaných týmů)

1. RC Club Čistá (76 b.)
2. TRIANGEL team (58 b.)
3. BOBIK Team RCČ (56 b.)
4. TamiyaRallySport (46 b.)
5. K2 Rally team (45 b.)

   ABSOLUTNÍ pořadí: (celkem soutěžilo 36 registrovaných jezdců)

1. Frantin Doležal - RC Club Čistá (419 b.)
2. Martin Knespl - TRIANGEL team (391 b.)
3. Petr Musal - BOBIK Team RCČ (348 b.)
4. Libor Kupilík - K2 Rally team (341 b.)
5. Filip Musal - BOBIK Team RCČ (317 b.)

   Děkujem všem zúčastněným jezdcům, jejich doprovodům, fandům, divákům a těšíme se na příští ….11. sezónu CRC!

   Za CRC Frantin

| Autor: Frantin Doležal | Vydáno dne 02. 11. 2014 | 762 přečtení | Počet komentářů: 56 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server