Hlavní menu
Vyhledávání

Vyhledat text

Informace
CRC 2009
ISSN: number
Copyright Vláďa Krejčík, 2009 - 2013
Informace CRC

RC Rally Autoservis PAS ukončila první polovinu sezony. !!!! 27.6. Up-date do galerie přidáno video!!!

  Na jezdce čekal již známý, "profláklý", rc prostor, na který se určitě drtivá většina těšila .....


  

   a příprava tratí zajišťoval velezkušený tým - PRO Racing Liberec - pod taktovkou Petra Hauera, Ondry Pavliše a jejich věrných pomocníků. Opět připravili lesní remízek a okolní cesty na jedničku s hvězdičkou! Dokázali přidat nové úseky a jak během závodu říkali,....jejich nápady a fantazie zdaleka nekončí.
   Do závodu odstartovalo 27 z 31 přihlášených jezdců. Bohužel, chlapci z FOREVER RC Rally Teamu se omluvil pro selhání techniky při testu těsně před soutěží, Sváťovi "odešla" noha a Zajačik.....se někde ztratil! Příjemným překvapením byl start Marka Střihavky a Davida Čecha, kteří určitě mají na to, aby promluvili do absolutního pořadí závodu.
  Nejlépe začal Frantin, který se ujal vedení po RZ1, během závodu byl vystřídán Markem, ale nakonec se z vítězství radoval Peťák! Jak se závod dramaticky vyvíjel se dozvíte prostudováním výsledků v odkazech vlevo.
  Vítězem se s těsným rozdílem stal Peťák, před Frantinem a Márou. Kategorii týmů vyhrál RC SVIJANY 11°RT(Peťák, Doktor a Míra Pek) před RC Club Čistá (Mack, Frantin a Dejv) a BOBIK teamem RcCČ (Petrs a Filda). Doufáme, že do dalšího závodu, kterým bude III. RC Rally OC Kvartet 6. července přidáme článek, který se bude věnován první polovině sezóny.

   Ještě jednou děkujem moc a moc pořadatelů za technicko-rychlé tratě a všem účastníkům zájezdu...tedy závodu za předvedené výkony a těšíme se na vás v příštím závodu!
   Za CRC Frantin

| Autor: Frantin Doležal | Vydáno dne 20. 06. 2013 | 1373 přečtení | Počet komentářů: 822 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server