Hlavní menu
Vyhledávání

Vyhledat text

Informace
CRC 2009
ISSN: number
Copyright Vláďa Krejčík, 2009 - 2013
Informace CRC

RC Rally OC KVARTET - doslov!!!! 11.7. Up-date do galerie přidáno video!!!

  Sobotní RC Rally OC Kvartet určitě uspokojila většinu startujících, sice se závod koná na docela.....

malém prostoru, ale ten už pořadatelé mají docela "zmáknutý" a dokáží ho maximálně využít! Určitě tento třetí ročník předčil předešlé dva, přestože nás opět potrápil déšť a závod byl na necelou hodinku přerušen. Tratě byly opět o malinko plynulejší, rychlejší a věříme .....i líbivější. Doufáme, že i příští rok se tu sejdeme ve stejném počtu jako letos!
  Nejvíce se dařilo vítězi Petru Pavlátovi, který vyhrál s nevelkým náskokem před Markem Střihavkou a Frantinem Doležalem.
  Kategorii týmů vyhrál RC Club Čistá Frantin a Dejv) před RC SVIJANY 11° Rally Team (Peťák a Miras Pek) a BOBIK teamem RcCČ (Petrs a Filda).
  Dalším závodem bude RC Autocentrum FICS Rally na konci srpna 25-tého v nové lokalitě v Liberci a jeho povrch bude převážně tvořen hrubým asfaltem. Pořadatelem bude zkušený tým vedený Petrem Haškem "HAŠANem" - nechme se překvapit!

  Za realizační tým Frantin a přejem všem krásné prázdniny a příjemné dovolené....na konci srpna nashledanou!

| Autor: Frantin Doležal | Vydáno dne 09. 07. 2013 | 1515 přečtení | Počet komentářů: 837 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server