Hlavní menu
Vyhledávání

Vyhledat text

Informace
CRC 2009
ISSN: number
Copyright Vláďa Krejčík, 2009 - 2013
Informace CRC

Sezóna 2009 je za námi


Dnes jsem se zúčastnil posledního závodu Czech Rally Championship 2009, který se konal na Malé Skále. Podnik s názvem I.RC Automotoklub rally byl podzimní obdobou lednového závodu, avšak od ledna se leccos změnilo. Trať se prodloužila, někde i rozšířila. Také technika mnoha jezdců doznala změny hlavně co se týče elektroniky. Většina jezdců startovního pole přešla na střídavé motory, v startovním poli už je více strojů poháněných Li-pol bateriemi a všichni až na výjimky přešli na nové RC soupravy s technologií Wi-Fi s komunikací v pásmu 2.4GHz. Pro celý článek klikněte na nadpis.


Nyní k samotnému závodu:
Závod proběhl bez problémů a organizátoři se svého úkolu zhostili ke spokojenosti všech. Malý šrám však celý závod měl a to místy až příliš technické a úzké pasáže. Závodu se zúčastnilo 18 jezdců. Aleš Čejchan a Martin Knespl přijeli na závod každý se svojí představou o průběhu závodu.

výsledky závodu:
Junioři:
1. Broučil David; 2. Dejv Mišalko; 3. Střihavka Marek
Pořadí jezdců:
1. Čejchan Aleš; 2. Pavlát Petr; 3. Knespl Martin
Pořadí týmů:
1. RC rally racing team; 2. ROM eBay Tamiya; 3. RC Club Čistá

Po vyhlášení závodu , které skončilo po čtvrté hodině jsme se přesunuli do Hotelu Jizera. Místo pro vyhlášení to bylo nádherné, personál příjemný. Když jsme se všichni sešli a objednali si. Přesunuli jsme se k bowlingovým drahám, kde proběhlo rozdělení do dvou týmů. Bowling byl výborný relax po náročném dni a tak se ho zúčastnilo 16 zúčastněných. Celé klání vyhrál tým Aleše Čejchana.

Po výborné večeři proběhlo celkové vyhlášení šampionátu.

Absolutní pořadí:
Junioři:
1. Broučil David ; 2. Střihavka Marek ; 3. Mišalko David
Pořadí jezdců:
1. Čejchan Aleš ; 2. Knespl Martin ; 3. Pavlát Petr
Pořadí týmů:
1. RC rally racing team; 2. Patriot team; 3. ROM eBay Tamiya

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
| Autor: Vláďa Krejčík | Vydáno dne 16. 11. 2009 | 1210 přečtení | Počet komentářů: 261 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server