Hlavní menu
Vyhledávání

Vyhledat text

Informace
CRC 2009
ISSN: number
Copyright Vláďa Krejčík, 2009 - 2013
Informace CRC

Výsledky V. Rally Borek Čistá 2011

V sobotu 26.3.2011 byl odjet 1. závod Czech Rally Championship. Tento závod vnesl optimismus do mých žil a překonal mojí zimní skepsi nad celým ročníkem 2011.
Vítězem se stal domácí Frantin Doležal následovaný Petrem Musalem a Fildou Musalem.
Kategorii juniorů vyhrál s jasnou převahou již zmiňovaný Filda Musal následovaný jedinou dámskou posádkou Markétou Musalovou a třetím místo v kategorii těsně uhájil Honzík Novák. Kompletní výsledky naleznete pod odkazem v navigační liště, nebo v kalendáři závodů.
Výsledky jednotlivých RZ 1  2  3  4  5  6  7.
Více o vizích a dohodnutých faktech v článku.

Začátek sezóny ve faktech:
1) Díky špatnému vyložení informací za tohoto webu bylo možné se do šampionátu registrovat i na 1. závodě a to zaplacením reg. poplatku, který je 200Kč za tým i jezdce ( => dva jezdci v týmu > 600; tři jezdci v týmu > 800Kč)

2) Kluci z Liberce přislíbili pořádání asfaltového závodu.

3) Na prvním závodu bylo 29 jezdců, byl stanoven limit 10 jezdců pro pořádání závodu. Děkujeme za účast a Váš výkon ! A těšíme se na další setkání !

| Autor: Vláďa Krejčík | Vydáno dne 27. 03. 2011 | 1499 přečtení | Počet komentářů: 923 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server