Hlavní menu
Vyhledávání

Vyhledat text

Informace
CRC 2009
ISSN: number
Copyright Vláďa Krejčík, 2009 - 2013
Informace CRC

Výsledky - VI. RC Rally KILIMANJARO.

koťátko

  Výsledky html zde a výsledky v PDF zde. ...

...Více o harmonogramu závodu naleznete zde.

   Děkujeme všem jezdcům, kteří se zúčastnili předposledního - 7. závodu 15. sezóny CRC a blahopřejeme jim za předvedené výkony..za pekelného afrického vedra na úpatí hory Kilimanjara!!!
 Celý závod byl velice vyrovnaný, o čem svědčí to, že po úvodních třech eRZtách, byl v čele závodu jiný jezdec. Nejlépe vstoupil do závodu Filda, který vyhrál RZ1, po RZ2 -Petrs a po RZ3 se probojoval do čela závodu "Prochy". Svoji těsnou vítěznou pozici "bezpečně" hájil do RZ7, kdy se do čela probojoval Filda s náskokem 0,001vt!! Další zbylé eRZty si vzájemně měnili pozice a nakonec se radoval Filda z vítězství s náskokem - 1,136 vt!!! Bronz vybojoval Petrs. Kategorii týmů vyhrál BOBIK Team RCČ před RC Clubem Čistá a třetí v závodě dojel RC KOBRA Team. ...a ještě jednou všem gratulujeme k úspěšnému ukončení závodu a nejvíce musíme poděkovat DVB teamu (Vlastik a Patrik B.) za přípravu tratí..ĎEKUJEME!!!.
  V odkazech vlevo naleznete celkové výsledky i průběžné pořadí týmů, jednotlivců a jednotlivých kategorií po tomto druhém závodě.

  Za CRC Frantin

| Autor: František Doležal | Vydáno dne 31. 08. 2019 | 1543 přečtení | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server