Hlavní menu
Vyhledávání

Vyhledat text

Informace
CRC 2009
ISSN: number
Copyright Vláďa Krejčík, 2009 - 2013
Informace CRC

X. RC Rally JIZERA - několik vět nakonec..!!! 4.10. Up-date do galerie přidáno video!!!

  X. RC Rally JIZERA se tradičně držela svých závodních standardů, ale v letošním ročníky nebyl využit ani jeden metr z legendární "Horské" sekce. Určitě to neubralo na náročnosti této rally, protože.....

    ...tuto chybějící sekci dokonale nahradilo nevyzpytatelné počasí. Několik drobných, ale i dvě docela silné přeháňky daly docela slušně zabrat tratím závodu, technice a jejich pilotům! Bohužel došlo i k několika zdržením, ...díky stávkující výpočetní technice byla nakonec zrušena (díky časovému presu) poslední plánovaná RZ10 - Jizerní Speciál II., přesto se celkový čistý jízdní čas přehoupl přes velmi slušnou hranici 46 minut. Ještě jednou děkujeme jezdcům za trpělivost a jejich optimismuz po celý náročný den!
  Závod byl opět velmi dramatický, nejenom mezi jezdci v jednotlivých kategoriích, ale i v absolutním pořadí. Nelítostný boj mezi sebou sváděla trojice jezdců Frantin, Filda a Mára. Velice těsné to bylo i v kategoriích týmů, kde velmi slušného výsledku dosáhl tým Uhlák!!
   Celkovým vítězem se stal Filip Musal, těsně před Frantinem a Markem. Kategorii týmů vyhrál BOBIK Team RCČ, před RCČ a Triangel teamem. Podrobnější výsledky naleznete v odkazech vlevo nebo i zde.
   Příštím závodem bude 26. října III. AUTUMN Rally, která nás zavede do nové lokality, kterou bude sportovní arál 5. ZŠ v Mladé Boleslavi. Tratě připraví Lancia STRATOS Team 1979 s těsnou spoluprací s RCČ.

   Za CRC Frantin

| Autor: Frantin Doležal | Vydáno dne 24. 09. 2013 | 2256 přečtení | Počet komentářů: 1463 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server