Tak a máme to za sebou!

Autor: Vláďa Krejčík <vlada.krejcik(at)gmail.cz>, Téma: Informace CRC, Vydáno dne: 28. 01. 2009

V neděli proběhla jak doufám nejnáročnější rally tohoto roku. Byl to jak myslím, nejen pro mě dost tvrdý start do sezóny 2009. O náročnost této tratě se postaralo z velké míry počasí, které se rozhodlo že mám nic nedaruje.

Po zadu však nezůstali ani pořadatelé, kteří vytvořili opravdu úzkou trať. Při příjezdu a v první RZ bylo vše zmrzlé a problémy s pohybem měli převážně jezdci, což nakonec měli po celý den. Postupem času začal povrch tát a z ledu, sněhu a zmrzlé hlíny se stávaly vodní brody a bláto. Nikoho už pak k večeru nemohlo překvapit že opět začalo mrznout a vše se začalo vracet k rannímu stavu. V průběhu dne odstoupilo několik jezdců z problémy z elektronikou mezi nimi byli kromě mě i Robert Vašek a Marek Střihavka. Také nás navštívil Jirka Zdražil, který dle svých slov přijel pro vítězství, které se nějak nedařilo realizovat a tak v průběhu závodu odjel domů. Chtěl bych pochválit místní, nejen za dobře připravenou trať (vzhledem k počasí), dobře zvládnutou organizaci závod, a také za skvělou přípravu svých modelů :-) . Nyní k výsledkům. Po přepočítání výsledků byla zjištěna chyba v hodnocení týmů a tudíž se mění pořadí na druhém a třetím místě.