II. RC Rally ZŠ SMRŽOVKA – Doslov. !! Video v galerii !!

Autor: Frantin Doležal <(at)>, Téma: Informace CRC, Vydáno dne: 08. 09. 2015

koťátko   I tento druhý ročník potvrdil výjimečnost této lokality…

….kde se vyskytuje mix téměř všech možných povrchů. Od hrubé šotoliny, písku, trávy, příjemného asfaltu až po jeho uskákanou a kluzkou variantu. Rychlé pasáže střídaly ty technické, které byly určitě dobře zvládnutelné pro celé startovní pole jezdců, kterých se na start postavilo 27. Ve startovním poli chyběl vedoucí jezdec průběžné klasifikace – Mára Střihoun, který si užíval příjemnou mořskou vodu v Chorvatsku. Tím umožnil získat některému jezdci vítězství v nějakém závodě, protože dosud byl nikým neporažen a letošní jeho úspěšnost je 100%. Nejvíce se tipovalo vítězství Dejva, který se dostal do vynikající formy a závodní pohody. Určitě mu to, ale chtěli znepříjemnit další jezdci ze špičky závodního pole…Marťas, Prochy, „Czech“, Filda a možná Petrs s Frantinem. Nejlépe odstartoval Martin Desenský, který RZ1vyhrál. V RZ2 dominoval Marťas a vyhoupl se do čela, ale v RZ3 zatáhl Dejv a probojoval se na první pozici, kterou se mu podařilo uhájit až do konce závodu.
  Více o průběhu závodu zjistíte v odkazech vlevo na hlavní stránce webu.
   Ještě jednou klukům z Rebel racingu týmu – Richardovi, Martinovi i jejich pomocnému personálu za výborně připravený závod děkujeme!