ISSN: number
Copyright Vláďa Krejčík, 2009 - 2013
Informace CRC

Sezóna 2009 je za námi

Dnes jsem se zúčastnil posledního závodu Czech Rally Championship 2009, který se konal na Malé Skále. Podnik s názvem I.RC Automotoklub rally byl podzimní obdobou lednového závodu, avšak od ledna se leccos změnilo. Trať se prodloužila, někde i rozšířila. Také technika mnoha jezdců doznala změny hlavně co se týče elektroniky. Většina jezdců startovního pole přešla na střídavé motory, v startovním poli už je více strojů poháněných Li-pol bateriemi a všichni až na výjimky přešli na nové RC soupravy s technologií Wi-Fi s komunikací v pásmu 2.4GHz. Pro celý článek klikněte na nadpis.

Nyní k samotnému závodu:
Závod proběhl bez problémů a organizátoři se svého úkolu zhostili ke spokojenosti všech. Malý šrám však celý závod měl a to místy až příliš technické a úzké pasáže. Závodu se zúčastnilo 18 jezdců. Aleš Čejchan a Martin Knespl přijeli na závod každý se svojí představou o průběhu závodu.

1. RC rally racing team; 2. ROM eBay Tamiya; 3. RC Club Čistá

Po vyhlášení závodu , které skončilo po čtvrté hodině jsme se přesunuli do Hotelu Jizera. Místo pro vyhlášení to bylo nádherné, personál příjemný. Když jsme se všichni sešli a objednali si. Přesunuli jsme se k bowlingovým drahám, kde proběhlo rozdělení do dvou týmů. Bowling byl výborný relax po náročném dni a tak se ho zúčastnilo 16 zúčastněných. Celé klání vyhrál tým Aleše Čejchana.

Po výborné večeři proběhlo celkové vyhlášení šampionátu.