ISSN: number
Copyright Vláďa Krejčík, 2009 - 2013
Informace CRC

Výsledky VIII. Rc Rally Jizera

V neděli se odjela VIII. RC Rally Jizera za docela příznivých podmínek. Technickou přejímkou prošlo dorazivších 16 závodníků, kteří se nenechali zaskočit ranním deštěm, odhodlaných se porvat s místními tratěmi. Přestože ranní déšť trval zhruba hodinu, tratě byly více-méně stále suché, aspoň se tolik neprášilo. Příjemným překvapením bylo přihlášení Peťáka (Petr Pavlát) i Martina Knespla, kterého už ...

opravdu musí "svrbět"ruce!
   Opět byly připraveny známé úseky, ale přibylo i několik nových kratkých úseků, které dokonale prověřily jezdce i jejich speciály. Již RZ1 napověděla, kdo bude udávat rytmus rally a podle předpokladů to byl Peťák se svojí Toyotou GT-Four. Svoji délkou nejenže překvapila jezdce, ale i stavitele a stopky se zastavily daleko za hranicí šesti minut. Celkově se podařilo odjet osm erzet, ikdyž si závodníci odhlasovali jednu RZ-speciál navíc. Bohužel začalo pršet (dle předpovědi) a závod byl ukončen po RZ8. Jediným kdo nedokončil, byl Martin K., který se potýkal s technickými problémy, ale vždy se dokázal vrátit do rally, ale po RZ7 to již nebylo možné.
   Celkový čas vítěze - 46 minut 46,56 vt - patřil Peťákovi. Druhou příčku obsadil Filda Musal, těsně před Frantinem.!
   Kategorii junior vyhrál Filda Musal, před stále se zlepšujícím Petrem Kuželou a Markétou Musalovou - jedinou zástupkyní něžného pohlaví.!
   V kategorii superjunior to měl lehké vítězný Šimon Martan, který neměl jezdeckou konkurenci, ale vše zvládl ve slušném tempu.!
   Týmovou soutěž opanoval Bobik team RcCČ (Makyk, Filda a Petrs Musalovi) před Rc Clubem Čistá (Dejw Mishalko a Frantin D.) a PRO Racing teamem Liberec (Petr Hauer a Ondra Pavliš).
   Všem medailistům i zbytku startovního pole děkujeme za jejich nasazení a předvedené výkony.!
   Zatím není jasné, kde se pojede poslední rally, která se uskuteční začátkem listopadu a těsně po jejím skončení proběhne vyhlášeny celkovvých výsledků sezóny 2011. Budeme držet palce PRO racing teamu Liberec, který má již něco v merku! Nashledanou tedy v listopadu....!!
   Kompletní výsledky naleznete pod odkazem v navigační liště, nebo v kalendáři závodů.
Výsledky jednotlivých RZ 1  2  3  4  5  6  7  8  .

| Autor: Frantin Doležal | Vydáno dne 20. 09. 2011 | 1809 přečtení | Počet komentářů: 591 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.