Jaká byla RC Autocentrum FICS Rally?

Nejprve musíme poděkovat všem jezdců, kteří za velmi nepříznivých podmínek dorazili ve velmi slušném počtu>>>

....... 32jezdců. Omluvili se kluci z klanu Bendů, kteří musel z rodinných důvodů odjet do Brna( doufáme, že se mamince daří dobře) a Kupilíci, když při podvečerním testu techniky Matěj spálil regulátor včetně motoru.
   Rychlostní úseky připravil Petr Hašek s pomocí hochů Z PRO Racingu teamu LB a převážná část úseků byla na zámkové dlažbě a zbytek využíval okolních travnatých pásů.
   I přes chladné počasí a místy opravdu silnému dešti se podařilo odstartovat dle harmonogramu. Novinkou pro jezdce byl nový startovací systém, který zvukově odpočítaval posledních 5 vteřin do startu i online výsledky na druhém monitoru. Jezdci zde mohli sledovat nejen pořadí jezdců on-line absolutním pořadí, ale i v jednotlivých kategorií. Samozřejmě byl připraven i "evakuační plán", který počítal i se zkrácenou verzí závodu. .
  Toto byl druhý závod, kdy se podařilo zajistit sponzory soutěže - Motokáry Liberec (jezdci po každé RZ losovali o volňásky na svezení), Fresh Bar (zajistil pro každého jezdce výborné občerstvení), Autocentrum FICS - Suzuki a Pivovar Konrád, který se podíleli na odměňování jezdců. Za vše musíme poděkovat Petru Haškovi, který tyto sponzory zajistil - díky Petře!.
   Jak tento závod probíhal, se dozvíte z výsledků a byl to opět velký boj o každou desetinku vteřinky do poslední RZ a pouze v kategorii týmů se před posledním závodem vše vyjasnilo, kdy má PEPAHOHE Fotr Racing RT dostatečný náskok. Ve zbývajících kategoríích to bude boj o pozice do posledního metru závěrečné RZ! .
   Ještě jednou děkujeme všem jezdcům za předvedené výkony v těchto těžkých klimatických podmínkách,i za to, že byli shovívaví, když se musely některé RZ zkrátit o travnaté-bahnité úseky. Děkujeme pořadatelům, že stále dokola opravovali značení tratě a nad nepříznivým počasím dokázali rozhodně zvítězit. Nakonec se podařilo odjet všech devět naplánovaných RZ i počasí se v odpoledních hodinách docela umoudřilo a na jedzce sem-tam vykouklo sluníčko!. Zároveň vás zveme a těšíme se na poslední závod do vísky Černá Louže několik kilometrů za Libercem. Více podrobností k organizaci zvěřejníme zítra.
   Fotky ze závodu naleznete v odkazu - Galerie vlevo. .
   Za CRC Frantin

| Autor: Frantin Doležal | Vydáno dne 10. 10. 2012 | 1587 přečtení | Počet komentářů: 477 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.