ISSN: number
Copyright Vláďa Krejčík, 2009 - 2013
Informace CRC

RC Rally OC KVARTET - doslov!!!! 11.7. Up-date do galerie přidáno video!!!

Sobotní RC Rally OC Kvartet určitě uspokojila většinu startujících, sice se závod koná na docela.....

malém prostoru, ale ten už pořadatelé mají docela "zmáknutý" a dokáží ho maximálně využít! Určitě tento třetí ročník předčil předešlé dva, přestože nás opět potrápil déšť a závod byl na necelou hodinku přerušen. Tratě byly opět o malinko plynulejší, rychlejší a věříme .....i líbivější. Doufáme, že i příští rok se tu sejdeme ve stejném počtu jako letos!
  Nejvíce se dařilo vítězi Petru Pavlátovi, který vyhrál s nevelkým náskokem před Markem Střihavkou a Frantinem Doležalem.
  Kategorii týmů vyhrál RC Club Čistá Frantin a Dejv) před RC SVIJANY 11° Rally Team (Peťák a Miras Pek) a BOBIK teamem RcCČ (Petrs a Filda).
  Dalším závodem bude RC Autocentrum FICS Rally na konci srpna 25-tého v nové lokalitě v Liberci a jeho povrch bude převážně tvořen hrubým asfaltem. Pořadatelem bude zkušený tým vedený Petrem Haškem "HAŠANem" - nechme se překvapit!

Za realizační tým Frantin a přejem všem krásné prázdniny a příjemné dovolené....na konci srpna nashledanou!

| Autor: Frantin Doležal | Vydáno dne 09. 07. 2013 | 1849 přečtení | Počet komentářů: 837 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.