ISSN: number
Copyright Vláďa Krejčík, 2009 - 2013
Informace CRC

X. RC Rally JIZERA - několik vět nakonec..!!! 4.10. Up-date do galerie přidáno video!!!

X. RC Rally JIZERA se tradičně držela svých závodních standardů, ale v letošním ročníky nebyl využit ani jeden metr z legendární "Horské" sekce. Určitě to neubralo na náročnosti této rally, protože.....

...tuto chybějící sekci dokonale nahradilo nevyzpytatelné počasí. Několik drobných, ale i dvě docela silné přeháňky daly docela slušně zabrat tratím závodu, technice a jejich pilotům! Bohužel došlo i k několika zdržením, ...díky stávkující výpočetní technice byla nakonec zrušena (díky časovému presu) poslední plánovaná RZ10 - Jizerní Speciál II., přesto se celkový čistý jízdní čas přehoupl přes velmi slušnou hranici 46 minut. Ještě jednou děkujeme jezdcům za trpělivost a jejich optimismuz po celý náročný den!
  Závod byl opět velmi dramatický, nejenom mezi jezdci v jednotlivých kategoriích, ale i v absolutním pořadí. Nelítostný boj mezi sebou sváděla trojice jezdců Frantin, Filda a Mára. Velice těsné to bylo i v kategoriích týmů, kde velmi slušného výsledku dosáhl tým Uhlák!!
   Celkovým vítězem se stal Filip Musal, těsně před Frantinem a Markem. Kategorii týmů vyhrál BOBIK Team RCČ, před RCČ a Triangel teamem. Podrobnější výsledky naleznete v odkazech vlevo nebo i zde.
   Příštím závodem bude 26. října III. AUTUMN Rally, která nás zavede do nové lokality, kterou bude sportovní arál 5. ZŠ v Mladé Boleslavi. Tratě připraví Lancia STRATOS Team 1979 s těsnou spoluprací s RCČ.

Za CRC Frantin

| Autor: Frantin Doležal | Vydáno dne 24. 09. 2013 | 2586 přečtení | Počet komentářů: 1464 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.