ISSN: number
Copyright Vláďa Krejčík, 2009 - 2013
Informace CRC

IV. RC Rally Autoservis PAS – naplnila očekávání! - Update 27.7. - Video naleznete v galerii !!!

koťátko   Nedělní závod, který byl již čtvrtým ročníkem rc rally Autiservis PAS, opět potvrdil výjimečnost této lokality, kterou organizační trio PRO REBEL teamu dokázalo dokonale využít a závod postavili přesně podle představ CRC – bez zbytečných záludných míst, které bývají pro méně technicky zdatné jezdce „noční můrou“! Opět si jezdci užili technické přírodní tratě v lesním vyvýšeném remízku i úseky vyznačené na rovině, jenž byly v důsledku vodní eroze na mnoha místech také patřičně technické. Zajímavou novinkou byl průjezd obranným zákopem, ……

………který zde vojsko vytvořilo při jarním cvičení(hlavně příjezdy nebo výjezdy zvedly jezdcům adrenalin v krvi)!
  Do závodu se přihlásil rekordní počet jezdců 40, ale ranní přejímku absolvovalo 37 jezdců. Velkou radost nám učinila jezdecká sestava kategorie Superjunior, kterých bylo ve startovní listině šest (na posledním závodě nebyla kategorie vůbec vyhlášena)! Opět se čekal velmi vyrovnaný závod, ale i tak byl největším favoritem “Doktor“ (J.H.), který měl sice “lehce vlažný“ začátek. Po nepřerušené sérii druhých časů vyhrál RZ6 a vystřídal na čele závodu výborného Martina K., který se nedobrovolně přel s nepřízní osudu, za kterou ovšem nemohl (z neznámých důvodů, na jeho průjezd vozu cílem, cílová fotobuňka nereagovala a musel několikrát RZ-ty opakovat). Bohužel se toto projevilo na technickém stavu speciálu a poslední dvě závěrečné RZ absolvoval s těžkými technickými potížemi a nakonec obsadil neoblíbenou bramborovou pozici. Velmi dobrý závod absolvoval Libor K. z K2 Rally teamu, který nakonec vybojoval bronzovou pozici a podobně můžeme pochválit i Kóšu (P.K.), který s handicapem předepsaných pneu v kategori Classic BEST, zajížděl skvělé časy.
   Závod byl velmi vyrovnaný a bojovalo se do posledních metrů soutěže, což se dozvíte prostudováním výsledků v odkazech vlevo.
   Závěrem gratulujeme všem medailistům i všem zúčastněním děkujeme za předvedené výkony. Omlouváme se za sběsilé tempo při slavnostním vyhlášení, ale strašák v podobě dlouhotrvajícího deště nás snad omlouvá a ještě jednou děkujeme klukům z PRO Rebel teamu za výborně připravené tratě, které neustále během závodu upravovali!