ISSN: number
Copyright Vláďa Krejčík, 2009 - 2013
Informace CRC

VI. RC Rally OC Kvartet – Kosmonosy – video v galerii.

koťátko   Tímto závodem jsme se přehoupli do druhé poloviny letošní sezóny a na start závodu se postavila rovná třicítka jezdců. Po dvou vynechaných závodech (důvodem absence byla finální příprava na maturitu)jsme opět mohli na startu přivítat Tomáše Procházku …

…mimochodem u maturity uspěl, gratulujeme!
  Těsně před startem RZ1 se rozpršelo, ale odstartováno bylo přesně dle harmonogramu. Tentokrát nejrychlejší čas zaznamenal Tomáš P. těsně před Márou a Frantim. V RZ2 všem doslova ulétl Tomáš, když druhému jezdci, kterým byl superjunior Matěj Kupilík, nadělil více jak 9 vteřin! Většina jezdců byla překvapena více klouzajícím povrchem než v prvním průjezdu, který se tradičně jel v opačném směru. Po prvním páru RZ měl “hladový“ Tomáš 13-ti vteřinový náskok před Martinem Knesplem, Márou, Frantinem a Matějem. Bylo tedy zaděláno na velmi zajímavý a dramatický závod, což se dozvíte prostudováním výsledků v odkazech vlevo.

V odkazech vlevo taktéž naleznete celkové výsledky i průběžné pořadí týmů, jednotlivců a jednotlivých kategorií po tomto pátém závodě. Dodáváme, že závod vyhrál Tomáš před Martinem K. a Davidem Čechem.
  Dalším závodem bude III. RC Rally ZŠ Smržovka - 10. července, kterou pro nás připraví chlapci z Rebel racingu a určitě se můžete těšit na technické a náročné tratě. Závod se uskuteční opětovně v nedělním termínu a zajímavostí je, že na těchto tratích proběhne v sobotu závod SAFARI Cupu pod jménem - Rally Bohemia. Těšíme se na vás! .
   Za realizační tým CRC Frantin

| Autor: František Doležal | Vydáno dne 21. 06. 2016 | 1461 přečtení | Počet komentářů: 50 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.